To będą najdroższe święta dla polskiego społeczeństwa od dawien dawna. Zapewne nie odczują tego w ogóle partyjni nominaci tak zwanej zjednoczonej prawicy w tym Rada Ministrów wiceministrowie oraz zarządy SSP jak i cała PiSowska nomenklatura. Oni żyją w swoim odrealnionym świecie przywilejów – napisał jeden z internautów, komentując sytuację w kraju.

I rzeczywiście, ceny w sklepach wystrzeliły w górę, zakupy są coraz droższe, coraz wyższe są opłaty i podatki. Tak zwany Polski Ład zrujnuje firmy i wprowadzi do polskich domów biedę oraz bezrobocie. Święta będą więc bardzo smutne. Brak perspektyw, brak nadzieji, coraz gorsza sytuacja w kraju, zakłamana władza, dyktatura, zagrożenie wojną – jest naprawdę źle.

Reklamy

Całą tą tragiczną sytuację Polski mamy przez Jarosława Kaczyńskiego. Ten chory na władzę człowiek niszczy nasz kraj od lat, edukację, gospodarkę, wiarę i nadzieję. Trzeba go odsunąć od władzy, postawić przed sądem i rozliczyć tak surowo, by w przyszłości nikomu nawet do głowy nic takiego nie przyszło.

Poprzedni artykułEdukacja na coraz niższym poziomie. PiS chce, by społeczeństwo nie rozumiało jakie są efekty ich rządów?
Następny artykułRzecznik NIK przyjął 100 tys. złotych od mafii vatowskiej. Ma też wyrok za pobicie. Banaś wiedział kogo zatrudnia?