Głupia i tępa propaganda PiS potrafi zaorać samą siebie. Oglądając pisowską telewizję lub czytając pisowskie gazety można bowiem odnieść wrażenie, że Donald Tusk jest co najmniej nadpremierem lub zarządza państwem z jakiegoś innego, bardzo poważnego stanowiska. Wszystko bowiem może.

Pisowska propaganda stawia go w roli nadczłowieka, który bez problemu potrafi zablokować każde działanie Kaczyńskiego. Może zniszczyć Morawieckiego, steruje Unią Europejską a nawet prezydentem USA. Trzeba przyznać, że taki Tusk-Nadczłowiek jest niesamowicie utalentowany i ma wzorowe umiejętności przywódcze.

Reklamy

Atakowanie Tuska odbywa się od rana do wieczora a metody propagandzistów są różne. Jednak błąd, który popełniają, polega na tym że wytwarza się wrażenie jakiejś niesamowitej wszechmocy Donalda Tuska. Im więcej go atakują tym on nabiera większych zdolności. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że dzięki niemu tyle się dzieje?

Donald Tusk będąc przewodniczącym Platformy Obywatelskiej może więcej niż setki a może tysiące pisowskich działaczy.

Gratulujemy, supermanie.

Poprzedni artykułPrezerwatywy na receptę? Posłowie PiS myślą o ograniczeniu prawa do antykoncepcji
Następny artykułEdukacja na coraz niższym poziomie. PiS chce, by społeczeństwo nie rozumiało jakie są efekty ich rządów?