TVP prowadzi regularną nagonkę na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Według osoby, która zajmuje się transkrypcjami programów telewizji publicznej, tylko w ciągu ostatnich 149 wydań standardowego programu propagandowego PiS, czyli “Wiadomości”, aż 1150 razy. Wcześniej tego typu działania, ale o mniejszej skali, były prowadzone przeciwko prezydentowi Gdańska, śp. Pawłowi Adamowiczowi.

Jacek Kurski ma najwyraźniej kompleks Donalda Tuska. Traktuje go, najwyraźniej w porozumieniu z Kaczyńskim, jako wielkie zagrożenie dla swoich układów i zarabiania pieniędzy w TVPiS. Kurski nie rozumie jednak do końca mechanizmów, których używa. Działania te nie tylko uderzają w Tuska, ale przede wszystkim go bardzo mocno wzmacniają i uwiarygadniają w społeczeństwie.

Reklamy

Im bardziej TVPiS będzie atakować Donalda Tuska, tym większe poparcie społeczne zyska. Najwyraźniej Kurski nie uważał na paru ważnych lekcjach w szkole. A kompleksów lepiej się pozbywać, niż próbować tak nieudolnie leczyć, panie biznesmenie Kurski.

Przyjdzie dzień, w którym na światło dzienne wyjdą sprawy telewizji. A wtedy trudno będzie znaleźć kraj, w którym da się schować przed wymiarem sprawiedliwości. Chyba, że będzie to Rosja.

 

Poprzedni artykułCzarnek musi odejść. Ten człowiek niszczy przyszłość polskich dzieci
Następny artykułElektorat PiS nie jest betonowy. Ludzie popierającego Kaczyńskiego topnieją jak lód na wiosnę