Miasta informują mieszkańców: Polski Ład to podwyżka cen o 32%

Tak zwany Polski Ład to do 32% droższe bilety MPK – informują mieszkańców Łodzi plakaty. To reakcja na rządową propagandę, którą w kłamliwy sposób przedstawia podwyżki podatków i odebranie pieniędzy samorządom. A będzie jeszcze drożej!

“Polski Ład” to do 15% droższe baseny, lodowiska i hale sportowe – to treść kolejnego łódzkiego plakatu. Podwyżki cen, wywołane absurdalną i szkodliwą polityką Kaczyńskiego będą jeszcze większe, niż wskazują na to twórcy kampanii informacyjnej w Łodzi i warto zdawać sobie z tego sprawę. Bo podwyżki cen mają związek nie tylko z odebraniem pieniędzy miastom ale też podwyżkom energii oraz podatków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak zwany Polski Ład to gigantyczna demolka państwa, powodująca, że PiS dostanie więcej kasy a Polacy dostaną po kieszeniach – komentują internauci.