Kolejne fatalne wieści dla Morawieckiego: Polacy już mu kompletnie nie wierzą

Najnowsze badania opinii publicznej są druzgocące dla ekipy Pinokia. Polacy nie wierzą w tarczę antyinflacyjną z kartonu i papieru toaletowego. Nie wierzą w kolejne zapewnienia kłamcy, który stoi na cele rządu.

Morawiecki był dwukrotnie skazany przez sąd za głoszenie kłamstw a gdyby opozycja bardziej przykładała się do składania pozwów, to zapewne nie wychodziłby z sali sądowej. Na szczęście dla niego opozycyjne partie wolą pracować nad tym jak naprawić Polskę po rządach Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ale bez rozliczeń się nie obejdzie. Opozycja musi Polakom przyrzec, że rozliczy PiS ze wszystkich afer, których nazbierało się bardzo dużo. Od tych małych i zwykłych po gigantyczne, związane ze służbami specjalnymi, w szczególności CBA i ABW, o których w Polsce coraz głośniej. Będziemy o tym pisać, bo specjalność służb nie oznacza, że funkcjonariusze łamiący prawo pozostaną bezkarni.

Morawiecki nie ma już dla PiS żadnej wartości i Kaczyński będzie chciał go wymienić. Uwikłany w dziesiątki konfliktów prezes nie ma zbyt wielu możliwości i postawi zapewne na Błaszczaka. To koniec tej partii i koniec władzy. Ona gnije a fetor czuć wszędzie.