PiS wprowadza program Bieda Plus. Wiele polskich rodzin staje się coraz uboższych przez co stać je na coraz mniej. Ludzie bardzo uważnie dobierają to, co kupują, ponieważ ceny w sklepach oszalały. Litr oleju czy kostka masła po 10 złotych nie są już niczym dziwnym. To prawdziwa tragedia dla kobiet, które do tej pory już sobie jakoś radziły z domowym budżetem. Teraz sobie nie radzą. Skąd te podwyżki?

To efekt szaleńczej polityki Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział on kiedyś, że jego program warty jest poświęcenia gospodarki. Właśnie obserwujemy tragiczne efekty owego “poświęcenia”. Podwyżki cen, przy jednoczesnym zamrożeniu płac i spadku realnych dochodów Polaków.

Reklamy

Już dzisiaj w wielu domach dobre mięso i droższe produkty pojawiają się tylko od wielkiego święta. Kaczyński zniszczył względny dobrobyt i zaprowadził biedę. Sytuacja się pogorsz wraz ze wzrostem stóp procentowych, bo wzrosną koszty kredytów. Jest źle, ale będzie tragicznie.

Inflacja powoduje wzrosty cen wszystkiego, od mleka po samochody. Nie ma tygodnia by któryś producent nie ogłaszał podwyżek. Kiedyś za samochód kompaktowy płaciło się w salonie 50-60 tysięcy złotych. Dzisiaj bez 80-90 tysięcy nie ma co wchodzić. Gigantyczne podwyżki dotknęły też używane, Polacy jeżdżą przez to coraz starszym samochodami.

Winny temu wszystkiemu jest Jarosław Kaczyński.

Poprzedni artykułPSL chciał Polakom dać tańszy prąd. PiS to zablokował
Następny artykułIle lat odsiadki grozi propagandystom z TVP? Ogórek z miotłą, Jakimowicz ze szmatą