[Counter-Box id="1"]

Joanna Fabisiak, posłanka Platformy Obywatelskiej zajmująca się sprawami edukacji, była kuszona w 2019 roku przez Michała Dworczyka przejściem na listy PiS.

Fabisiak to matka niesławnego Tomasza Machały, kierującego akcją Krzysztof Suwart w Wirtualnej Polsce. Dworczyk próbował ją namówić do zdrady i przejść do partii Kaczyńskiego. Do niczego takiego nie doszło, ale korespondencja, która wyciekła, obrazuje skalę upadku PiS i obrzydliwe metody jakie stosuje ta partia.

Reklamy

“Mateusz, Panowie, spotkałem się i rozmawiałem z poseł Fabisiak. Po pierwsze prosi o absolutną dyskrecję. Po drugie, mówi, że jak PO zrezygnowała ze startu z SLD to ona skłania się do powrotu na ich listę. Podjęła w tej sprawie jakieś rozmowy. Z drugiej strony dwukrotnie zapytała o jakim miejscu na naszej liście rozmawiamy. Interpretuję to tak, że jeżeli byśmy jej zaproponowali dobre miejsce – 4 może 5, a nie 8 czy 9 to rozważyłaby taką propozycję. Umówiłem się z nią na rozmowę tel w niedzielny wieczór. Do tego mamy się zastanowić. Pytanie – co w takiej sytuacji możemy jej realnie zaproponować? Michał ” – relacjonował Dworczyk rozmowy z Fabisiak Morawieckiemu.

Obrzydliwe! PiS to partia politycznej korupcji, braku moralności oraz odrażających metod.

Poprzedni artykułLeszek Miller zarzuca Morawieckiemu niemoc i brak kompetencji. Mocne słowa!
Następny artykułKukiz mocno o Mejzie. „Nie można się zawiesić, można się powiesić”