Paweł Bejda zaorał prowadzącego z TVP: “pan redaktor zachwalający PiS”

Paweł Bejda, poseł PSL, nie zostawił suchej nitki na zachowaniu propagandzisty z TVPiS. Gdy ten nieustająco zachwalał partię Kaczyńskiego, usłyszał to:

“PiS rządzi siódmy rok a Polaków dobija szalejąca drożyzna. Niech redaktor zachwalający PiS porozmawia z przedsiębiorcami, którzy zapłacą o połowę więcej za gaz i z rolnikami płacącymi 300% więcej za nawozy. Oni powiedzą prawdę” – powiedział Paweł Bejda.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prowadzącego zamurowało. A nie był to koniec orki, którą zafundował mu poseł ludowców.

“W 2015 r. na Towarowej Giełdzie Energii cena 1 MWh z energii elektrycznej kosztowała 200 zł, teraz jest to ponad 800 zł. Z handlu emisjami do Polski trafiło w tym roku 24 mld zł. Dlaczego nie inwestuje się tych środków w odnawialne źródła energii? ” – kontynuował Bejda.

Rząd PiS tyle mówi o niezależności energetycznej, a jednocześnie zamyka polskie kopalnie i pozwala na sprowadzanie milionów ton węgla z Rosji. Jak zwykle z działań rządu zostały tylko hasła – podsumował poseł.

Zaorane!