Nie, politycy PiS nie są mistrzami spychotechniki. Są zwykłymi kłamcami bez honoru

“Są mistrzami spychotechniki. Wszyscy winni, tylko nie oni – tak PiS zwala winę na innych” – to tytuł dzisiejszego artykułu serwisu Natemat.pl. W rzeczywistości politycy PiS są zwykłymi kłamcami, nie mają za grosz honoru ani odpowiedzialności. I to tyle na ich temat.

Po raz pierwszy mamy w Polsce władzę, która kłamie na każdym kroku. Nie przyznaje się do winy, a jest to zachowanie które świadczy o  kompletnym braku odpowiedzialności oraz strachu przed rozliczeniami. Nie mają za grosz honoru, bo gdyby mieli, to dawno wszyscy podaliby się do dymisji i odeszli w niepamięć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie są żadnymi mistrzami, bo nie potrafią niczego. Nawet kłamstwa im nie wychodzą, bo gdyby potrafili kłamać, to zapewne nie wiedzielibyśmy że to robią. Politycy PiS są ludźmi zakłamanymi, którzy boją się wszystkiego i wszystkich. Interesuje ich tylko trwanie na stanowisku. Nazywanie ich mistrzami to potężne nieporozumienie. Dużo lepsze określenie to nieudacznicy. Nie potrafią tak naprawdę nic!

Nauczyli się tylko jednej reguły, nigdy się nie przyznawać. Ale teraz, kiedy już to wiemy, nikt tego od nich nie oczekuje. Polityk PiS kłamie, kiedy otwiera usta. Stwierdziły to nawet sądy, które dwukrotnie skazały za kłamstwa premiera Mateusza Morawieckiego a niezliczone wyroki skazujące wydały przeciwko propagandzistom wspierającym władzę. I tych wyroków będzie jeszcze więcej!

W kolejce do skazania czeka cały szereg polityków i propagandzistów PiS oraz Solidarnej Polski. Rozliczymy ich wszystkich – obiecuje opozycja.

A my trzymamy was za słowo!