Bardzo dziwna sytuacja z majątkiem Morawieckich. Żona premiera sprzedała kilka działek za bardzo grube miliony złotych. Wygląda to tak, jakby premier szykował się do ucieczki z Polski. Z jakiego powodu?

Mateusz Morawiecki może się obawiać odpowiedzialności karnej za co najmniej kilka poważnych afer, związanych ze swoim rządzeniem. Mowa o braku nadzoru nad służbami specjalnymi, sprawach związanych z PFR, wyrokami sądów w sprawie nielegalnego zamykania firm oraz innymi sprawami, także osobistymi. Wiele z tych afer jest niewyjaśnionych a o wielu możemy się dopiero dowiedzieć.

Reklamy

Morawiecki może się też bać konfliktu zbrojnego z Rosją i przygotowuje się do ucieczki daleko od Europy – na przykład do Ameryki Południowej, do któregoś z krajów, z którymi Unia Europejska nie ma umowy o ekstradycji.

Ktoś może powiedzieć, że to przesada, że premier by tego nie zrobił – przecież jest patriotą. Niestety, ten człowiek jest przede wszystkim cynikiem i kłamcą, co stwierdził dwukrotnie sąd w swoich wyrokach. W związku z tym trudno mówić o patriocie – ludzie, którzy kochają swój kraj i Boga nie kłamią, panie Morawiecki…

 

Poprzedni artykułKolejne niespełnione obietnice PiS: trzeba tym kłamcom o tym przypominać!
Następny artykułBardzo dobra decyzja TVN: przestali zapraszać polityków PiS i Solidarnej Polski