Dla setek tysięcy rodzin w Polsce są to bardzo smutne święta. Ilość zgonów z powodu nieudolności PiS i zapaści służby zdrowia w naszym kraju przeraża. Do tego dochodzą horrendalnie wysokie ceny w sklepach. Będą to naprawdę smutne święta. Wigilia 2021 została zniszczona przez Kaczyńskiego i przez PiS.

Ci polityczni bandyci, którzy napadli na nasz kraj, doprowadzili do drożyzny i masowych zgonów. Jak radosną atmosferę świąt mają przeżywać ludzie, którym zmarli bliscy? Mężowie, żony, dzieci, dziadkowie… odchodzą bardzo szybko. W ciszy i samotności, bo do szpitali nie wpuszcza się bliskich. Służba zdrowia nie funkcjonuje, jest w stanie zapaści. Dlaczego? Bo premier zajmuje się kreowaniem swojego wizerunku, minister zdrowia robił przekręty na maseczkach i respiratorach a  prezes PiS zaszczepił się po cichu i jest chroniony lepiej niż ktokolwiek w Polsce, bojąc się ludzi i nie interesuje go gospodarka, tylko władza.

Reklamy

PiS zniszczył Polskę i zniszczył święta. To chyba najsmutniejsza Wigilia od czasów wojny. Dowiedzieliśmy się, że jesteśmy podsłuchiwani, inwigilowani, niszczeni w imię władzy. Poznaliśmy kolejne kłamstwa władzy, która próbuje oszukiwać na każdym kroku. Kaczyński doprowadził do gigantycznych podwyżek cen prądu i gazu.

Straszne czasy przed nami – bo ci idioci chcą rządzić nadal. Bo im się należy, wstali z kolan, ale upadli na głowę. I to bardzo mocno.

Poprzedni artykułMiłosz Motyka ostro do Ziobry: przestań człowieku ośmieszać Polskę
Następny artykułAfera e-mailowa: Mejza to mitoman – pisał Dworczyk