Polska Jarosława Kaczyńskiego to państwo w którym nic nie działa i nic się nie udaje. Politycy są nieudolni, skorumpowani i zależni od prezesa partii rządzącej. Za grosz nie mają odpowiedzialności, są chciwi a tego głupi.

Problem PiS nie polega nawet na braku wizji dla kraju. Polega głównie na tym, że owa wizja to kraj zniszczony głupotą, zawiścią, nienawiścią oraz pychą. Ludzie z ramienia PiS, którzy chodzą po mediach sprawiają wrażenie przygłupów, zdolnych jedynie do powtarzania partyjnych hasełek, nie mających żadnego znaczenia.

Reklamy

Idzie taki jeden z drugim do telewizji i mówi i rzekomych sukcesach. Ale jak się tak chwilę zastanowić, to co owe rzekome sukcesy przyniosły Polakom? Kompletnie nic. PiS to partia ludzi miernych, pozbawionych ambicji, pozbawionych celu w życiu. Chcą się tylko nażreć i być na stołku.

Polska z tymi ludźmi się stacza, bo kraje w około mają lepsze władze i radzą sobie zdecydowanie lepiej. PiS jest partią porażki: cokolwiek wymyślili, to po prostu się nie udało. Nie ma samochodów elektrycznych i nie będzie. Nie ma systemu transportu śródlądowego i też go nie będzie. Nie ma reformy sądów a sądy działają gorzej. Nie ma przyrostu dzietności a jest wielka emigracja.

Kaczyński ten kraj po prostu spieprzył. Maksymalnie.

Poprzedni artykułPiS jak komuniści. Chcą wywłaszczyć tysiące Polaków
Następny artykułWielka emigracja 2022. Z Polski wyjeżdża coraz więcej ludzi