Wielka emigracja 2022. Z Polski wyjeżdża coraz więcej ludzi

Jednym z głównych tematów w czasie świąt w Polsce był wyjazd z kraju. Zrozpaczeni rodzice słuchali jak ich dzieci mówią o potrzebę wyjazdu za chlebem i lepszą przyszłością ze swojej Ojczyzny.

To wina Jarosława Kaczyńskiego, który spowodował, że nie ma tu żadnych perspektyw dla młodych. Mieszkania drożeją, ceny przekroczyły już te u naszych zachodnich sąsiadów, na samochód czy mieszkanie trzeba tu pracować o wiele dłużej a podatki są horrendalnie wysokie.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Emigracja 2022 to będzie niestety Wielka Emigracja. Polacy wyjeżdżają masowo, bo nie mają wyjścia. Co najgorsze, wyjadą głównie młodzi i ludzie w średnim wieku. Przed PiS uciekają również ludzie zdolni i przedsiębiorczy. Atmosfera nagonki, strachu, korupcji i szantażu nie służy biznesowi. Zmiany w prawie, chaotycznie wprowadzane przez głupców z PiS, również.

Morawiecki, autoryzując tak zwany Nowy Pisowski Wał, czyli Polski Ład, zrobił rzecz najgorszą z możliwych. Wprowadził zmiany w prawie, w tym ogromne podwyżki podatków, w ostatniej chwili. W takich warunkach nie da się pracować ani inwestować. Polska jest krajem niestabilnym jak Bantustan albo inna republika bananowa.

I naprawdę trudno to określić inaczej niż jako głupotę rządzących.