Dziennikarka TVN24 zapytała o sprawę zakażenia koronawirusem. Odpowiedź, którą zaproponował Andrzej Horban, profesor nauk medycznych i konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych, jest szokująca.

Minister Dworczyk i naruszenie kwarantanny
Szanowny Panie Profesorze,
Jestem dziennikarką redakcji Konkret24 w TVN24, zajmującej się weryfikacją informacji.
W związku z tym, że minister Michał Dworczyk poinformował o swoim zakażeniu COVID-19 i kwarantannie, a dziś byt widziany przed szpitalem MSWiA, co sam minister potwierdził redakcji TVN24.pl, w imieniu redakcji poproszę o skomentowanie sprawy i przekazanie informacji: 1. Jakie przepisy epidemiologiczne naruszył minister Michał Dworczyk jako osoba ze stwierdzonym COVID-19, której przydzielono kwarantannę: – opuszczając kwarantannę – korzystając ze służbowego samochodu z kierowcą (co minister również potwierdził)? 2. Czy i jakie konsekwencje mogą zostać wyciągnięte wobec ministra Dworczyka w związku ewentualnym naruszeniem przepisów epidemiologicznych wprowadzonych z powodu pandemii COVID-19?

Reklamy

Horban zaproponował takie odpowiedzi: 

Ha, ha A h Ps. Proponuje odpowiedź Ad 1 — żadnych ( nie ma przydzielonej kwarantanny) Ad 2 rozstrzelanie na dziedzińcu ( może być samobiczowanie tamże ) TVN

Głupota i brak odpowiedzialności poważnych wydawałoby się osób szokują!

 

Poprzedni artykułBarbara Nowak, polityk PiS i kurator, zarabia z mężem 19 tysięcy miesięcznie. Ale nie stać jej na mieszkanie?
Następny artykułTak premier zajmuje się wybielaniem swojego wizerunku. Zaręczyny, ślub i medialna ustawka