Sąd powinien zmusić PiS do zmiany nazwy na Podsłuchy i Straszenie. Trzeba zakazać im używania słów prawi o sprawiedliwość

Należy podjąć pilne działania, zmierzające do uzyskania sądowego nakazu zmiany nazwy partii Kaczyńskiego. PiS powinno się obecnie nazywać Podłość i Smród albo Podsłuchy i Straszenie, żeby lepiej oddać charakter tej partii – proponują internauci. Wśród innych koncepcji pojawia się też Panika i Strach.

Jedno jest pewne, Kaczyński stracił moralne prawo do używania nazwy Prawo i Sprawiedliwość, bo dzisiaj jego partia i on sam najbardziej obawiają się właśnie i prawa i sprawiedliwości. Realizacja programu Polska w Ruinie oraz Nowy Wał PiS doprowadziła nasz kraj na skraj przepaści gospodarczej i moralnej, trzeba teraz potężnej pracy by ten kraj oczyścić i zbudować na nowo, w tym zasypać polityczne podziały.

Reklamy

Wniosek do sądu o zmianę nazwy PiS nie jest problemem. Problemem też nie jest odwaga sędziów, którzy okazali się środowiskiem, które potrafi postawić się kacykowi z Żoliborza i jego miernym pomocnikom. Zmieniamy pojęcia i przywracamy im właściwe znaczenie – oto plan na najbliższą przyszłość.

Tak ma znaczyć tak, nie ma znaczyć nie – jak mówi pismo.