Spada liczba urodzeń. Młodzi Polacy nie chcą mieć dzieci bo uważają, że sytuacja w kraju jest bardzo zła i nie ma dla nich żadnych perspektyw – wynika z najnowszych danych dotyczących urodzeń. Tak źle nie było w naszym kraju od czasów II Wojny Światowej. Polsce grozi depopulacja – alarmują eksperci.

Młodzi Polacy myślą głównie o emigracji. Wyjazd z kraju deklaruje obecnie co trzeci człowiek kończący edukację na poziomie średnim, ale liczba ta rośnie. W tej sytuacji trudno się dziwić, że dla pozostałej części społeczeństwa perspektywy są bardzo nieciekawe. Jeśli nie uda się w pewien sposób zastąpić wyjeżdżających młodych ludzi napływowymi mieszkańcami Ukrainy czy Białorusi, Polska zniknie z mapy świata w ciągu 50 lat.

Reklamy

Struktura wieku w Polsce jest bowiem bardzo niekorzystna: zostali tu sami starsi ludzie. Nie ma komu rodzić dzieci, młodzież ich nie chce. I jest to bezpośrednio wina Jarosława Kaczyńskiego, który zmienia nasz kraj w katotaliban, oparty na strachu i głupiej ideologii, szkodliwej dla Polski i Polaków.

Zniszczona gospodarka również nie zachęca młodych ludzi do zakładania rodzin. Skomplikowane prawo i fatalnie działające sądy tylko dokładają problemów.

To koniec – jeśli PiS nie zostanie odsunięty od władzy, to Polska zniknie.

Poprzedni artykułWładza w panice niszczy dokumenty i dowody na temat Pegasusa
Następny artykułKaczyński w sytuacji bez wyjścia. Pozostało mu tylko kąsać i opóźniać moment upadku