[Counter-Box id="1"]

Jarosław Kaczyński nie tylko zniszczył nasz kraj, realizując swój program Polska w ruinie, ale również zniszczył optymizm młodego pokolenia. I to jest jego największe przewinienie, największa wina. Młodzi ludzie nie widzą tutaj żadnych perspektyw do życia i zamierzają emigrować. Wyjechać na stałe za granice chce już połowa osób, które właśnie kończą edukację na poziomie średnim. To dramat!

Celem podróży są najczęściej Niemcy, Szwecja, Norwegia, rzadziej już Anglia, USA czy odległa Australia. Najgorsze jest jednak to, że wyjeżdżają. Zwiększają lukę pokoleniową. Jest jednak jeszcze gorsza wiadomość: ci młodzi, którzy tutaj zostają, nie chcą mieć dzieci i zakładać rodzin. Nie widzą perspektyw, nie widzą szans na rozwój, nie chcą się rozwijać.

Reklamy

To wielka tragedia dla całej Polski, dla nas wszystkich. I jest to wina Jarosława Kaczyńskiego oraz nieudolnych kłamliwych polityków jego formacji. Ludzi pozbawionych umiejętności, odpowiedzialności i wiedzy, by rządzić. Potrafią tylko oszukiwać, kłamać i paść się na państwowym, zarabiając miliony za nic.

Kaczyński zniszczył szanse na rozwój Polski, zniszczył naszą przyszłość. Te dane naprawdę przerażają. W ciągu sześciu lat Polska z europejskiego kraju stała się europejskim smutnym i zniszczonym zaściankiem.

Poprzedni artykułLudowcy ostrzegają: PiS zrealizował program “Polska w ruinie”
Następny artykułAfera Jacka Kurskiego. Nerwowa reakcja prezesa szczujni dowodzi, że dziennikarze trafili w dziesiątkę.