Ludowcy ostrzegają: PiS zrealizował program “Polska w ruinie”

Dotrzymali słowa, Polska jest w ruinie. Na deser podany będzie Sylwester Marzeń, zorganizowany przez “cudownego ozdrowieńca”. Życzę Państwu aby przyszły 2022 rok był obfitszy, oby nie w “sukcesy” PiS – napisała Bożena Żelazowska.

Ludowcy ostrzegają, że Polska jest w katastrofalnym stanie a Polaków pozbawiono perspektyw i nadziei. Szalejąca inflacja, milionowe kary za Turów i Izbę Dyscyplinarną, podwyżki kosztów w rolnictwie, e-maile Dworczyka, kryzys na granicy i dezercja żołnierza, inwigilacja telefonów opozycji wojskowym oprogramowaniem, Łukasz Mejza, fałszywe zeznania w sprawie Szydło a przede wszystkiem wielka pycha i chciwość Kaczyńskiego to główne problemy tylko ostatniego roku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska w ruinie to wina Jarosława Kaczyńskiego i jego sposobu zarządzania państwem. Jest bardzo źle a z tą władzą będzie jeszcze gorzej. Ceny prądu wzrosły kilkadziesiąt procent, gazu kilkaset a nawet kilka tysięcy procent.

I symbolicznie wygląda tytułowe zdjęcie, na którym Polska jest niszczona przez maszynę PiS. Bardzo symbolicznie.