Trzeba to powiedzieć wprost. Ludzie, którzy na polecenie polityków PiS włamali się do telefonów polityków opozycji, działali jak złodzieje. Włamywacze pokonali zabezpieczenia telefonów i wykradli poufne informacje, które pomogły w wygraniu wyborów w 2019 roku. Jak bardzo zdesperowani musieli być Kaczyński, Wąsik i Kamiński by działać jak przestępcy?

Bo włamanie jest przestępstwem a w Polsce nie ma prawa, które umożliwiałoby władzy stosować takie metody. Nie ma legalnej możliwości zlecić włamanie na telefon, by uzyskać jakiekolwiek informacje. Dlatego Kaczyńskiego i jego całe środowisko polityczne są nie tylko odpowiedzialni za tą sprawę, ale stają w równym rzędzie z przestępcami, stosując ich metody.

Dowody na przestępstwa władzy dostarczył… Samuel Pereira z TVP, który momencie gdy TVP dopuściła się rozpowszechnienia wykradzionych danych, potwierdził że są to informacje z CBA. 

Reklamy

Dowody zbrodni zostały dostarczone przez propagandowego funkcjonariusza szczujni z Woronicza, Samuela Pereirę. Hejter, prowadzący konta atakujące opozycję i wolne media, sam przyznał że treści, które opublikowała telewizja Kurskiego, pochodzą z CBA. To wprost oznacza wykorzystanie danych z włamań.

Dzisiaj Pereira i Kurski daliby bardzo dużo, żeby te słowa nigdy nie padły. Jednak są i funkcjonują w przestrzeni publicznej, są jakby podpisem włamywacza-przestępcy. Mamy tutaj cały krąg podejrzanych: Kamiński, Wąsik, Kurski i Pereira. Zupełnie jak w serialu Stawka większa niż życie: gruppenfuhrer Wolf działa.

Afera podsłuchowa ujawniła przestępcze mechanizmy sprawowania władzy i posłuży oczyszczeniu polskiego życia politycznego.

Poprzedni artykułKto przejmie władzę w PiS? Jest grupa posłów, która zwietrzyła okazję usunięcia Kaczyńskiego
Następny artykułKosiniak-Kamysz oskarża rządzących: to katastrofa demograficzna! Polska wymiera