Jarosław Kaczyński będzie musiał przeprowadzić wcześniejsze wybory parlamentarne. Nie jest w stanie dalej rządzić i utrzymać większości. Prezydent może rozwiązać parlament a PiS zyska kilka miesięcy dla prowadzenia kłamliwej i manipulanckiej kampanii wyborczej. Taki scenariusz to jeden z pomysłów na wygranie – wynika z naszych źródeł.

Kampania wyborcza ma posłużyć zlikwidowaniu Solidarnej Polski, przejęciu resztek ludzi Gowina oraz zniszczeniu innych, mogących zagrozić PiS partii. Potężne uderzenie szykowane jest w PSL, które jest naturalnym konkurentem i odbudowuje swoje poparcie na wsi po tym, jak PiS zaatakował rolników (niesławna Piątka Kaczyńskiego do dzisiaj budzi wściekłość poza miastami, doszły do tego ceny nawozów).

Reklamy

PiS prowadzi też liczne badania, które mają dać odpowiedź na pytanie o to, jak wygrać wybory. Eksperci doradzają, by posłużyć się sprawdzonym modelem: 1000+, oraz spektakularny program wymiany samochodów dla najuboższych rodzin wielodzietnych (wzorem Węgier). Innymi słowy PiS chce wygrać programem zniszczenia gospodarki i rozdawnictwa, co ma dać kolejne cztery lata władzy.

Kaczyński z większą ilością posłów w Sejmie dokończy likwidację samorządów, rozpoczętą tak zwanym Polskim Ładem czy też raczej Nowym Wałem i będzie mógł udać się na polityczną emeryturę. A Polska? Polska go nie obchodzi, bo dyktator z Żoliborza kocha tylko władzę.

 

Poprzedni artykułCzy PiS dla utrzymania władzy będzie zabijać?
Następny artykułGiertych: nie ma prokuratury w Polsce, jest tarcza dla PiS i miecz na opozycję