Kaczyński: Bezrobocie jest złem koniecznym. Hipokryzja i zakłamanie polityków PiS

Jakie naprawdę poglądy ma Kaczyński? Jakie poglądy bracia Kaczyńscy mieli kiedyś? Okazuje się, że uważali bezrobocie początku lat dziewięćdziesiątych za zło konieczne. Później Jarosław Kaczyński ten okres krytykował, ale wtedy już nie.

W sieci znajduje się fragment Wiadomości z dnia 11.01.1990 r. Problem zbliżającego się bezrobocia i stanowisko w tej sprawie Lecha Kaczyńskiego. Kaczyńscy zawsze byli koniunkturalistami i jak widać wtedy mówili zupełnie coś innego na temat przemian niż Jarosław Kaczyński mówi dzisiaj.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ciekawe co powie wszystkim, którzy tracą pracę w tym roku z powodu Nowego Wału PiS. Z powodu likwidacji firm, sklepów, z powodu nadmiernych podatków.Co powie tym, którzy zostali zwolnieni przez głupotę polityków swojej partii. Co powie ich rodzinom, które nagle znalazły się w obszarze biedy? Że to zło konieczne, efekt Polskiego Ładu?