Smutne świętowanie Sylwestra. Optymizmu nie było, ludzie boją się biedy

Wyszedłem z domu pooglądać fajerwerki i czuć nastroje przed nowym rokiem w powietrzu. W zeszłym roku jednak był ten optymizm, ludzie sobie życzenia składali, chodzili z szampanem, było słychać imprezy przez okna etc.  W tym? Wszyscy z grobowymi minami patrzyli na fajerwerki których w tym roku było dużo mniej niż w zeszłym bo ludzie pewnie mieli ważniejsze wydatki. Ludzie czują że przyszły rok będzie znacznie gorszy od zeszłego -napisał jeden z internautów, trafnie podsumowując atmosferę Sylwestra.

Nowy 2022 rok będzie bardzo trudny. Drożyzna spowoduje, że Polacy zubożeją. Szalejące ceny gazu i energii zmuszą ludzi do mieszkania w wychłodzonych domach. Droga żywność pogorszy jakość odżywiania się, zwiększy się ilość chorób układu trawiennego, wzrośnie ilość chorych na raka. Wśród młodzieży nie ma żadnego optymizmu, narasta rozgoryczenie brakiem perspektyw.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja w Polsce, jeśli chodzi o gospodarkę, ekonomię, perspektywy rozwoju, jest tragiczna. Winny tej sytuacji jest oczywiście Jarosław Kaczyński. Dlatego tak bardzo Kurski chciał zatuszować problemy idiotyczną imprezą w Zakopanem. Stąd te igrzyska sylwestrowe, nieudane zresztą. Porażka PiS na całego.