Sto nowych podatków, opłat i podwyżek od PiS na rok 2022. Oto skutki

W ciągu siedmiu lat tragicznych dla Polski rządów PiS wprowadził lub za chwile wprowadzi łącznie około stu nowych podatków, opłat i podwyżek. Jaki będzie efekt? Napędzenie inflacji, zmniejszenie konkurencyjności Polski w Europie i na świecie oraz, co najgorsze, emigracja. Ludzie po prostu będą uciekać z tego drogiego kraju, który nie daje żadnych perspektyw rozwoju.

Kaczyński nie rozumie, bo nigdy nikt go nie tego nie nauczył, że im droższa i bardziej przeregulowana gospodarka i administracja, tym warunki do prowadzenia biznesu są gorsze i tym biznes rozwija się wolniej. W ten sposób Polska staje się coraz mniej konkurencyjna i zamiast stymulować zarówno Polaków jak i osoby zza granicy do zakładania i rozwijania firm, to zachęca do wyjazdów i ucieczki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja gospodarcza naszego kraju jest tragiczna a to przekłada się bezpośrednio na miejsca pracy i nasze zarobki. Zamiast dostatku pojawiła się bieda, zamiast rozwoju mamy upadek. Polska zmieniła się w kraj w ruinie. Bardzo dobitnie świadczy o tym wzrost ilości drobnych przestępstw, włamań i kradzieży. To najbardziej widoczny dowód na to, jak zmienia się sytuacja społeczeństwa.

Kaczyński jest winny całej sytuacji bo to on mianował takich ekonomicznych idiotów do władzy, ludzi umoczonych, aferałów i co gorsza przestępców. To oni niszczą nasz kraj codziennie podejmując złe decyzje lub nie podejmując ich wcale.

Sytuacja jest dramatyczna. I to nie są słowa, tylko faktyczna, realna ocena stanu kraju. Jesteśmy na prostej drodze do gospodarczej przepaści, zupełnie jak za sanacji.