Występuje setki razy jako ekspert TVPiS. Kim jest?

Propagandzista, publicysta i “ekspert” od wszystkiego w TVPiS. Adrian Stankowski występuje w pisowskich mediach prawie codziennie. Kim jest?

W TVPiS Stankowski zajmuje się głównie komentowaniem wszystkiego o co pytają. W roku 2020 Stankowski wystąpił we Wiadomościach PiS 146 razy, w 2021 miał tylko 134 wypowiedzi. Jakie są jego kompetencje? Słabe: nie ukończył szkół, a studiował aktorstwo w PWST oraz prawo, jednak nie potwierdził ukończenia żadnego z tych kierunków. Był rzecznikiem prasowym Polskiej Partii Socjalistycznej – podaje Wikipedia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TVP ma najwyraźniej poważne kłopoty z ekspertami. Innym często zapraszanym człowiekiem, który legitymizuje władzę, jest były poeta, Manasterski. Pracował w lokalnym domu kultury i pisał wiersze, których zapewne nikt nie chciał. Po zmianie nazwiska “awansował” do TVPiS.