Najnowsza odsłona afery e-mailowej pokazuje jak wyglądają zlecenia polityków PiS dla TVP. Chłopik, doradca Morawieckiego, wysyłał do Jacka Kurskiego i Jarosława Olechowskiego instrukcje jak zaatakować Sąd Apelacyjny za niepomyślny dla PiS wyrok.
Olechowski to jeden z aktywnych propagandzistów Kurskiego, który zarzekał się, że pracuje dla widzów. Teraz okazuje się jednak, że pracuje dla PiS. Oto koronny dowód w tej sprawie:
Reklamy
“Jacek, Jarek (chodzi o właśnie o Olechowskiego)…” – pisze do niego doradca premiera, przesyłając instrukcje ataku na Sąd Apelacyjny. Dalej następuje szczegółowe wymienienie w jaki sposób należy to zrobić i jakimi manipulacjami się posłużyć..
Sam Olechowski pisał, że nie służy nikomu. A jednak… służy.
Oto dowód, że kłamał:
Panie @OlechowskiJarek prawda to? Robiliście spotkania, aby oczerniać konkretne osoby? Jak to się ma z rzetelnością dziennikarską? pic.twitter.com/YmsxwjT3rP
— ᴍᴀɴᴅᴀʀᴋ 🇵🇱🇪🇺 (@XKubiak) January 4, 2022