Nowy Wał PiS to temat numer jeden w polskim internet. Nauczyciele, policjanci, pielęgniarki, lekarze i urzędnicy dostają na konta mniej pieniędzy. Przedsiębiorcy nie są w stanie się zorientować w skomplikowanych przepisach. Emeryci też są poszkodowani a wszyscy są wściekli. W internecie aż wrze.

Tak zwany Polski Ład okazał się kompletnym niewypałem. Morawiecki doskonale o tym wie i unika tematu jak może. Polski Ład jest bowiem operacją gigantycznego podwyższania podatków i niszczenia osób, które mają jakiekolwiek pieniądze. Wszyscy mają być biedni. Według PiS dobry Polak to taki, który dostaje zasiłek, aby być uzależniony od władzy. W ten sposób będzie głosował na tą partię.

Reklamy

Ale Polacy przejrzeli już na oczy. Zobaczyli kłamców, oszustów i złodziei, którzy okłamują ich na każdym kroku. Nic więc dziwnego, że poparcie dla PiS spada a afera Pegasusa, w której okazało się, że CBA miało używać nielegalnie oprogramowania do zwalczania terroryzmu aby włamać się na telefon szefa sztabu Koalicji Obywatelskiej by poznać jej plany wyborze, dobija Kaczyńskiego.

Polacy mają dość niepewności, podwyżek i i kryzysu. PiS idzie w odstawkę !

Poprzedni artykułGiertych bez taryfy ulgowej o rządach PiS: mafijne państwo wykradło moje maile [WIDEO}
Następny artykułJarosław Olechowski z TVPiS współpracował z PiS przy ataku na Sąd Apelacyjny. Jest potwierdzenie