Poziom amatorszczyzny władzy jest tragiczny. Niestety płacą za to Polacy

Polacy na własnej kieszeni odczuli wprowadzenie tak zwanego Polskiego Ładu. Politycy i urzędnicy PiS tak skomplikowali prawo, że nie tylko ludzie dostali mniejsze wynagrodzenia, ale okazuje się, że nawet Ministerstwo Finansów próbuje na kolanie wprowadzać prawo, by wyprostować ten bałagan. Nic się nie udało.

“Jestem totalnie zaskoczony poziomem amatorki tych ludzi u władzy. Nie mogę w to uwierzyć. Każdy normalny człowiek, który chciałby wprowadzać rewolucyjny plan zmian podatków najpierw zatrudniłby kilka kancelarii czy biur rachunkowych, żeby mu wszystkie przypadki policzyli. Dodatkowo potwierdzili, że jest to możliwe do wprowadzenia. Przecież nawet w małej firmie, jak ktoś coś prezentuje poważniejszego to sprawdza to 10x czy jest na pewno ok. A tutaj plan dotyka wszystkich Polaków i oni robią propagandę” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Klęska Polskiego Ładu obciąża oczywiście Mateusza Morawieckiego a co za tym idzie Jarosława Kaczyńskiego. Obaj powinni zapłacić za bałagan i odejść ze stanowisk oraz rozpisać nowe wybory.

Mateusz Kłamca Morawiecki zwala winę na… ministra finansów (czyli swojego kolegę) a Jarosław Kaczyński na… polityków PiS. W rzeczywistości sam odpowiada za cały ten bałagan.