Jeden z głupców z PiS powiedział ostatnio w mediach, że chciałby wprowadzenia cen regulowanych. Stąd już bardzo krótka droga do kartek. W związku z tym pytanie do PiS brzmi: kiedy kartki, panie Kaczyński?

Nieudacznicy z PiS doprowadzili Polskę do katastrofy gospodarczej. Nie ulega wątpliwości, że tak zwany Polski Ład zniszczy polskie firmy, doprowadzi ludzi do biedy, odbierze możliwość rozwoju i nadzieję na lepsze perspektywy w przyszłości. Polski Ład oznacza bowiem inflację, spadek wartości pieniędzy, zniszczenie wielu przedsiębiorstw i biedę. Nowe podatki, opłaty, horrendalnie wysokie ceny prądu i gazu, to wszystko właśnie uderza z siłą tornada w gospodarkę.

Reklamy

Sytuacja Polski jest tragiczna a PiS nie ma pomysłu jak wyjść z tego bagna. Ich jedyne propozycje to kolejne rozdawanie pieniędzy, które jest niczym gaszenie pożaru benzyną. Będzie jeszcze gorzej.

Trzeba natychmiast powołać Rząd Ocalenia Narodowego i podjąć potrzebne reformy: ograniczenie kosztów działania państwa, naprawę służby zdrowia, reformę edukacji… Lista jest bardzo długa. A przede wszystkim trzeba tych wszystkich przestępców i oszustów z układu władzy osądzić. Surowo i zdecydowanie. Pozamykać do więzień za zniszczenie naszego kraju.

Poprzedni artykułPoseł Porozumienia zdecydowanie: “Ubeckie metody PiS wobec opozycji”
Następny artykułGiertych do Kaczyńskiego: Pegasus stratował cię kopytami, pójdziesz siedzieć