Niższa wypłata? To wina Jarosława Kaczyńskiego i żadne zmiany przepisów nie pomogą

Większość Polaków dostała mniejsze wypłaty. Wszystko to wina pomysłów Jarosława Kaczyńskiego i tak zwanego Polskiego Ładu. Program ten jest tak naprawdę jedną wielką podwyżką podatków, która spowoduje gwałtowny wzrost cen. Już za moment będziemy mogli to obserwować w sklepach i firmach usługowych.

Kłamstwem Kaczyńskiego jest to, że ktokolwiek skorzysta na tym pisowskim nowym wale. Dlaczego?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wzrost cen jest nieuchronny. Pracownicy, którzy otrzymali po kilkaset złotych mniej, żądają od pracodawców podwyżek. Pracodawcy będą musieli podnieść ceny, żeby zrekompensować podwyżkę wypłat i podwyżkę podatków, zafundowaną przez Kaczyńskiego. Na tym stracimy wszyscy.

Zyska tylko inflacja, która gwałtownie wzrośnie. Niższa wypłata to wina Jarosława Kaczyńskiego i żadne zmiany przepisów nie pomogą. Nie pomogą też chaotyczne decyzje rządu, który panicznie próbuje ukryć podwyżkę podatków.

Dostaliśmy mniej pieniędzy i to jest fakt!

Jedynym wyjściem jest odsunąć PiS od władzy i anulować ten cały Polski Ład. Wyrzucić go do kosza!