Dzisiaj po godzinie 18:00 w Parku Saskim zjawiły się tłumy warszawiaków, by uczcić ofiar ponad stu tysięcy ofiar pandemii oraz nieudolności reżimu PiS. Przyszli na apel Donalda Tuska, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. W parku zapłonęły tysiące zniczy, będących świadectwem zaniechań, błędów i zwykłej głupoty władzy, za którą tylu Polaków zapłaciło po prostu życiem.

Przez PiS nasz kraj wyludnia się najszybciej w Europie. Sto tysięcy ludzi to jedno duże miasto. Ofiar będzie jeszcze więcej, bo ani Jarosław Kaczyński ani Mateusz Morawiecki nie są zdolni do zarządzania państwem.

Reklamy

PiS doprowadził do największej umieralności od czasów II Wojny Światowej. Polska wypada pod tym względem najgorzej w Europie i to jest najlepszy dowód winy nieudaczników z PiS. Można już dzisiaj mówić o poważnych przestępstwach tej władzy, m.in. zakupie sprzętu bez atestów, sponsorowaniu szemranych interesów służb specjalnych, unikaniu odpowiedzialności i zwykłej głupocie.

Ci ludzie są nieodpowiedzialni i źli do szpiku kości. Trzeba ich rozliczyć – każde przestępstwo, każdy przekręt, każde zło, które wyrządzili Polakom. PiS musi odejść a Kaczyński iść do więzienia – uważa coraz więcej Polaków.

Poprzedni artykułKim są pracownicy TVP? Przełomowy wyrok ws. Gmyza i CBA [AKTA]
Następny artykułPolicja złapała CBA na podkładaniu dowodów. Służby PiS próbowały wrobić oficera BOR