Polski Ład to najwieksza grabież pieniędzy Polaków od czasów II Wojny Światowej. Pieniądze ukradł PiS, który wprowadził przepisy odbierające nam nasze wynagrodzenia. Kolejną częścią tej kradzieży jest rosnąca inflacja i ceny, galopujące w pośpiechu w górę. Sytuacja Polski jest dzisiaj tragiczna a to nie koniec złych wiadomości.

Złodzieje z PiS pozbawili Polaków miliardów złotych, które w formie podatków trafiły do kasy państwa. Zostaną zmarnowane, jak wszystkie pozostałe pieniądze, na których łapę położył Kaczyński i jego banda oszustów oraz kłamców. PiS wyda je głównie na swoje własne wynagrodzenia, rujnując i tak już kiepsko działającą gospodarkę.

Reklamy

Zapowiada nam m.in. ceny regulowane, czyli powrót do czasów komuny, pustych półek i braków wszystkiego. PiS okradł Polaków tak zwanym Polskim Ładem perfidnie, oszukując, że ktoś na tym zyska. Nie, stracimy wszyscy. Stracimy na inflacji, na wysokich cenach, na biedzie, na upadku firm, na emigracji.

Tak zwany Polski Ład to zagłada naszego kraju!

 

Poprzedni artykułKonwulsje PiS. Politycy tej partii ze strachu po prostu zgłupieli
Następny artykułCzy doradca Morawieckiego był szpiegowany Pegasusem? Skąd dziennikarz “Gazety Polskiej” miał wiedzę o seksie Dworczyka na “urzędowym biurku”?