Pisowska telewizja propagandowa, czyli TVP, od czasu do czasu zaprasza jeszcze do studia kogoś innego niż własnych tak zwanych ekspertów. Niekiedy w studiu pojawiają się politycy opozycji, którzy mają okazję mówić prawdę o tym, co dzieje się w Polsce. Tym razem w programie Minęła 8 zjawił się Andrzej Grzyb, poseł PSL.

Prowadzący program prawie dostał szału, gdy Grzyb prosto z mostu mówił o podwyżkach cen energii, za które odpowiada Kaczyński i Morawiecki.

Reklamy

Sprawa uprawnień do handlu emisjami? Według PiS to główny czynnik wzrostu cen energii. W 2018 sami zgodzili się na dyrektywę w tej sprawie. Co więcej, to premier Morawiecki zgodził się na obniżenie emisji o 55%” – mówił Grzyb.

Właśnie decyzje Kaczyńskiego i Morawieckiego doprowadziły do wzrostu cen energii i gazu w Polsce. Ludowcy mówią jak jest i nie mają zamiaru ukrywać tej okrutnej prawdy przez Polakami. Kaczyński okazał się ekonomicznym głupcem, który skazał Polaków na chłód w domach, na brak energii. Na wysokie rachunki i biedę.

To wszystko jego wina – podkreślają ludowcy.

 

Poprzedni artykułCzy doradca Morawieckiego był szpiegowany Pegasusem? Skąd dziennikarz “Gazety Polskiej” miał wiedzę o seksie Dworczyka na “urzędowym biurku”?
Następny artykułPiS zgłupiał do reszty. Będzie wprowadzał ceny regulowane