No i to się nazywa wtopa! Blisko trzy czwarte Polaków fatalnie ocenia tak zwany Polski Ład, czyli masową podwyżkę podatków, która dotknęła miliony ludzi w naszym kraju. Bałagan i chaos, który dodatkowo wygenerowały pomysły PiS, spowodowały kompletny upadek zaufania ludzi do państwa oraz każą zadać pytanie na czyje zlecanie pracuje bankster Morawiecki.

Tak zwany Polski Ład może doprowadzić bowiem w krótkim czasie do upadku wielu polskich firm, masowych zwolnień oraz przyczyni się do dalszego wzrostu i tak już bardzo wysokiej inflacji. Tak źle nie było w Polsce od czasu upadku komuny a doprowadzili do tego polityczni nieudacznicy i działający na szkodę Polski politycy PiS, z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

Reklamy

Według badania Super Expressu aż 62 proc. ankietowanych negatywnie ocenia Polski Ład. Dobrze mówi o nim zaledwie 20 proc. To oznacza kompletną porażkę i Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, który teraz udaje, że to nie on stał za tak zwanym Polskim Ładem.

Straty w gospodarce, wywołane przez te pisowskie pomysły idą w grube miliardy. Kto je ukradł Polakom?

Poprzedni artykułPiS przejadł pieniądze, które mógł przeznaczyć na budowę elektrowni, przez co Polacy płacą drożej za prąd.
Następny artykułCzarnek zabija polską naukę. Zabobony zamiast wiedzy