Blisko trzy czwarte Polaków źle ocenia tak zwany Polski Ład!

No i to się nazywa wtopa! Blisko trzy czwarte Polaków fatalnie ocenia tak zwany Polski Ład, czyli masową podwyżkę podatków, która dotknęła miliony ludzi w naszym kraju. Bałagan i chaos, który dodatkowo wygenerowały pomysły PiS, spowodowały kompletny upadek zaufania ludzi do państwa oraz każą zadać pytanie na czyje zlecanie pracuje bankster Morawiecki.

Tak zwany Polski Ład może doprowadzić bowiem w krótkim czasie do upadku wielu polskich firm, masowych zwolnień oraz przyczyni się do dalszego wzrostu i tak już bardzo wysokiej inflacji. Tak źle nie było w Polsce od czasu upadku komuny a doprowadzili do tego polityczni nieudacznicy i działający na szkodę Polski politycy PiS, z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Według badania Super Expressu aż 62 proc. ankietowanych negatywnie ocenia Polski Ład. Dobrze mówi o nim zaledwie 20 proc. To oznacza kompletną porażkę i Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, który teraz udaje, że to nie on stał za tak zwanym Polskim Ładem.

Straty w gospodarce, wywołane przez te pisowskie pomysły idą w grube miliardy. Kto je ukradł Polakom?