Tak zwany Polski Ład to największa porażka wizerunkowa PiS. Morawiecki jest politycznym trupem

Polski Ład oznacza biedę, wyższe podatki, ubożenie społeczeństwa. W powszechnym odbiorze jest to program grabieży, który Kaczyński kazał wdrożyć Morawieckiemu. Premier jest już politycznym trupem, nic nie zdejmie z niego odium porażki. Nawet obrzydliwe próby przerzucania winy na innych, które są widoczne dla każdego, nie pomogą.

Morawiecki chciał poświęcić już wszystkich współpracowników, którzy wraz z nim przygotowywali tak zwany Polski Ład. Powiedział, że pozbędzie się nawet Kościńskiego, wiernego druha z bankowości sprzed lat. Morawiecki doskonale czuje smak porażki, bo mimo prób okłamania społeczeństwa ludzie dostali mniej pieniędzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przy okazji doszło do łamania prawa. Kościński próbował rozporządzeniem zmienić ustawę i zmusić firmy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Kazał też księgowym łamać prawo, prowadząc dwie ewidencję kosztów pracy. To wszystko spowodowało, że upadł raz na zawsze mit państwa a wszyscy zobaczyli karton i papier toaletowy.

Polskie państwo to jedno wielkie pisowskie państwo. Nie istnieje.

źródło: Twitter