Przestarzały system szkolny, niewydolny i zły. Brak wsparcia psychologicznego. A teraz nawet brak pieniędzy na telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Tymczasem w Polsce rośnie ilość samobójstw wśród dzieci. Winny tych wszystkich śmierci jest Jarosław Kaczyński.

“Sasis przepier…. 70 mln na wybory, które się na odbyły. Wywalają 2000 milionów na elektrownie węglową, której nie ukończyli. Narodowi faszyści od Bąkiewicza dostają 3 miliony. Rydzyk dostaje 325 milionów złotych. Patofundacje stworzone przez wujków/ciotki/braci Pisowców dostają wielomilionowe dofinansowania. Egzorcysta, który wypędza duchy figurką Matki Bożej w jednej ręce i salcesonem w drugiej dostaje 50 mln od Ziobry. I w tym kraju, w którym rocznie jest 1200 prób samobójczych dzieci wstrzymuje się finansowanie Telefonu Zaufania Dla Dzieci? Gdzie my kur** żyjemy?” -pyta słusznie jeden z internautów.

Reklamy

To wszystko wina Jarosława Kaczyńskiego. To prezes PiS odpowiada za tragedie i śmierć każdego dziecka. To on ma pełnie władzy i możliwość reagowania. I za to będzie odpowiadać przed sądem.

Ludzie przez Kaczyńskiego umierają.

Poprzedni artykułWykonywałeś nielegalne polecenia polityków PiS? Będziesz skazany
Następny artykułAdam Bielan: Pogrzeb Kaczyńskiego na Wawelu był błędem. Brat prezesa PiS był cholerykiem, gawędziarzem