PiS chce zmienić konstytucję i wypowiedzieć traktat UE?

W porządku obrad na następne posiedzeniu Sejmu znajduje się rozstrzygnięcie wniosku o uzupełnienie obrad o projekt zmiany Konstytucji. Czy chodzi o wypowiadanie umów międzynarodowych przez Sejm większością 2/3 głosów?

Sytuacja, w której PiS zaczyna grzebać przy Konstytucji musi być poważne zaniepokojenie Polaków. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kaczyński uprawia politykę sprzyjająca Putinowi i Rosji, mocno antyeuropejską. Jeśli PiS próbuje w ten sposób zbudować furtkę dla wyjścia Polski z Unii Europejskiej, to trzeba za wszelką cenę zablokować takie działania.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Gwarancją bezpieczeństwa i rozwoju naszego kraju jest członkostwo w NATO i Unii Europejskiej. Najnowsze działania Rosji, zmierzające do wywołania wojny o Ukrainę, są zagrożeniem śmiertelnym dla Polski.