Kilka dni temu w szpitalu zmarła 37-letnia kobieta. Lekarze nie chcieli usunąć bliźniaczej zagrożonej ciąży. Płody zmarły a dwa dni później zmarła w szpitalu ich matka. Nie doczekała się pomocy. Za śmierć tej kobiety osobiście odpowiadają Jarosław Kaczyński i Julia Przyłębska.

Kaczyński kazał Przyłębskiej zaostrzyć prawo aborcyjne w Polsce i użył marionetkowego fasadowego TK, aby to przeprowadzić. Kobiety są wobec tego bezprawnego zamachu bez szans. To już drugi przypadek, gdy kobieta z zagrożoną ciążą umiera. I niestety będą kolejne. Winni są powszechnie znani.

Jest jeszcze jeden tragiczny skutek, o którym nikt do tej pory nie wspomina w tym kontekście. Kobiety nie chcą zachodzić w tym kraju w ciąże. Nie mają zamiaru borykać się z problemami zdrowotnymi, nie chcą umierać. Ilość urodzeń gwałtownie spada. Polska wymiera. To skutki decyzji Kaczyńskiego.

Reklamy

Ten stary dziad, podejrzewany o homoseksualizm, zniszczył wszystko to, co w Polsce było ważne. Zniszczył też naszą przyszłość – Polska to obecnie kraj bez perspektyw, kraj który wymiera. Rodzi się coraz mniej dzieci a będzie jeszcze gorzej. Bo PiS swoim nielegalnym bezprawnym terrorem TK odstrasza kobiety. One chcą żyć. Kaczyński skazał je na śmierć w męczarniach.

Poprzedni artykułPączek po 5 złotych. A będzie jeszcze drożej
Następny artykułPrzemysław Czarnek poniósł porażkę w edukacji, która to już z kolei. Ile będziemy jeszcze go tolerować?