Odbyliśmy szereg spotkań z rodzicami wychowującymi samotnie swoje dzieci. Te osoby są rozgoryczone. Zostały zaatakowane i pokrzywdzone przez państwo PiS, przez tak zwany Polski Ład – mówili w Sejmie posłowie PSL. 

Składamy wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich, by zbadał pod kątem konstytucyjnym zmiany tego tak zwanego Polskiego Ładu, uderzającego w samotne osoby. One czują się ograbione z praw i dyskryminowane – powiedział Krzysztof Paszyk. 
Przepisy tego tak zwanego Polskiego Ładu dotyczące samotnych rodziców – w naszej ocenie – godzą w szereg wolności i przepisów prawa, takich jak: zasady równego traktowania, ochrony rodziny czy niezbywalnej godności człowieka. W imieniu rodziców interweniujemy u Rzecznika Praw Obywatelskich – podsumował poseł. 
https://twitter.com/nowePSL/status/1486666028885196802?s=20
Poprzedni artykułPrzemysław Czarnek poniósł porażkę w edukacji, która to już z kolei. Ile będziemy jeszcze go tolerować?
Następny artykułFunkcjonariusz TVP pomagał CBA w kreowaniu narracji w mediach? Wyrok i uzasadnienie Sądu pogrążają Cezarego Gmyza