Sytuacja w Polsce staje się coraz gorsza. Nie ma dnia bez informacji o podwyżkach cen, wzrostach opłat i podatków. Jarosław Kaczyński jest winny biedy i drożyzny w naszym kraju. Wzrosła nawet ilość kradzieży! Tylko poziom życia Polaków spada.

Nasz kraj pogrąża się w prawnym chaosie oraz biedzie. Codziennie pojawiają się informacje o kolejnych podwyżkach opłat i cen. Rząd robi coraz głupsze ruchy, nasyłając na Bogu ducha winnych sklepikarzy i firmy kontrolerów, przywodzących na myśl Inspekcję Robotniczo-Chłopską z czasów komuny. Podwyżki cen wynikają z inflacji i wzrostu kosztów ogrzewania oraz energii, jednak Kaczyński i jego ludzie oszukują Polaków wmawiając im, że to nie ich wina.

Reklamy

A jest to wina Kaczyńskiego. To on, nie słuchając głosu ekspertów, zniszczył program PSL i PO dotyczący odnawialnych źródeł energii. To on kazał wydać miliardy na Ostrołękę. To on wydawał pieniądze na idiotyczne projekty w rodzaju przekopu Mierzei Wiślanej, zamiast kupować elektrownie atomowe i budować farmy wiatrowe.

Kaczyński jest winny i nie zmieni tego nic – to prezes PiS zniszczył przyszłość Polski. Skutki jego złych i szkodliwych decyzji będziemy ponosić dziesięciolecia. A w Polsce? Rośnie ilość samobójstw, rośnie emigracja, rośnie bieda.

PiS to partia zniszczenia. Zrealizowali program Polska w ruinie i muszą za to odpowiedzieć.

Poprzedni artykułCentralny Port Komunikacyjny będzie kosztował miliardy. A i tak nie powstanie
Następny artykułPotężna porażka rządu PiS. Program testów w aptekach to niewypał