Możliwość wybuchu wojny na Ukrainie pokazuje, że w obliczu poważnego konfliktu międzynarodowego Polska jest całkowicie bezbronna. Lata rządów Prawa i Sprawiedliwości spowodowały zacofanie technologicznie polskich sił zbrojnych. Od 2015 r. nie udało się bowiem wprowadzić do uzbrojenia żadnego nowego sprzętu.

Mimo słabości Polski partia Kaczyńskiego nadal zachowuje się tak, jakby rządziła mocarstwem. Zupełnie tak samo jak sanacja w 1939 r. Wtedy taka tromtadracja sprowadziła na nasz kraj największą katastrofę w dziejach.

Reklamy

– Mam wrażenie, że państwo polskie staje u progu największego w Europie kryzysu politycznego i możliwej wojny u naszych bram, w stanie porównywalnym do stanu sanacji w roku 1939 – zauważa Waldemar Kuczyński.

– Dzięki 6 latom rządów PiS jesteśmy silni, zwarci i gotowi…do rozsypania się jak domek z kart – dodaje były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego.

Poprzedni artykułMorawiecki wśród faszystów. Polityka PiS doprowadziła Polskę do ściany
Następny artykułMorawiecki na spotkaniu ze skrajną prawicą mówił o przyszłości Europy pod butem Putina?