Tusk mocno podsumowuje PiS: “Politycy PiS zarabiali na chorobie i śmierci Polaków”

Podczas kongresu Platformy Obywatelskiej z niezwykle dobitnym przemówieniem wystąpił Donald Tusk. W twardych słowach pokazał, dlaczego władza PiS jest po prostu zła. I dlaczego trzeba ją jak najszybciej zmienić.

– To tak okrutne, że nie chce mi przejść przez gardło. Polska bije wszelkie rekordy jeśli chodzi o tzw. nadmiarowe zgony. Polska jest na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej, pobiliśmy wszystkie rekordy – powiedział.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– My od początku pandemii mamy do czynienia z rządzącymi, którzy są skrajnie nieodpowiedzialni, mają gdzieś zdrowie i życie Polaków. Są kompletnymi ignorantami. Politycy PiS zarabiali na chorobie i śmierci Polaków. Rządzą nami tchórze, podczas pandemii, którzy boją się podjąć żadnej decyzji, a zamiast za to dają ustawę o obywatelskich donosach – stwierdził Tusk.

– Ile razy dziennie mamy słuchać o liczbie ofiar i nieudolności władzy? – pytał lider opozycji.

Wszystko wskazuje jednak na to, że o ofiarach nieudolności PiS przyjdzie nam słuchać jeszcze długo. Tak szybko władzy nie oddadzą.