Tak zwany Polski Ład oraz inne działania rządu PiS spowodowały gigantyczne podwyżki cen. W Polsce rośnie bieda, sypie się gospodarka, rozpada edukacja. Nie ma wspólnoty, nie ma nadzieji. Ludzie nie chcą mieć dzieci. Polska w ruinie stała się faktem. Nasz kraj przypomina zrujnowany dom, w którym panuje ogromny bałagan a woda cieknie ze zniszczonego dachu. Sytuacja Polaków pod rządami PiS jest tragiczna.

W przyszłości, gdy ten czas będzie opisywany w podręcznikach historii, znajdziemy tam informacje o tym, że decyzje rządu Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego doprowadziły do rozkręcenia spirali inflacyjnej a wzrost podatków do zubożenia całego społeczeństwa. Dowiemy się, że chaos w sprawie obniżył do zera inwestycje zagraniczne i rozpoczęło się wielkie bezrobocie. Być może znajdą się tam informacje o komisji śledczej w sprawie włamań na telefony adwokatów, prokuratorów, polityków i liderów opozycji przez służby specjalne PiS.

Reklamy

Ocena tego okresu będzie bardzo krytyczna a rozdział w podręczniku historii współczesnej mógłby się nazywać “Polska w ruinie – rządy bezprawia i niesprawiedliwości”.

To będzie bardzo przygnębiająca lektura. Przez Kaczyńskiego traciliśmy szansę na rozwój kraju, budowę Polski nowoczesnej, bezpiecznej i dostatniej. Zamiast tego mamy biedę, rosnącą przestępczość i zalew kłamstwa z mediów publicznych.

I temu trzeba się przeciwstawiać. Kaczyński, Ziobro, Kurski, Morawiecki, Dworczyk to siły zła. Źli zakłamani ludzie, którzy muszą odejść, ale wprost na salę sądową, długi proces i do więzienia. Czas ich zamknąć i ukarać.

Nie ma bowiem w Polsce tolerancji dla okradania własnego narodu i niszczenia jego przyszłości.

Poprzedni artykułBenzyna znów przekracza 6 złotych za litr! PiS drenuje kieszenie Polaków
Następny artykułGazeta PiS przeprowadziła wywiad z doradcą prezydenta USA. Sakiewiczowi nie przeszkadzało, że mężczyzna od lat nie żył