Znana dziennikarka Grażyna Torbicka i piosenkarz Dawid Podsiadło z okazji 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikowali filmik, w którym dowcipnie zakpili z Prawa i Sprawiedliwości. Partia Kaczyńskiego od lat bowiem wojuje z WOŚP.

Torbicka i Podsiadło, ubrani podobnie jak prezenterzy Telewizyjnego Koncertu Życzeń w Polsce Ludowej wyśmiewali polityków związanych z obozem władzy.

Reklamy

– Pierwsze życzenia kierujemy do pana Przemysława. Serdeczne gratulacje wywalczonego w tym roku prestiżowego tytułu oraz pozdrowienia dla wszystkich sympatyków Republiki Gileadu w Polsce przesyłają nauczyciele, uczniowie i rodzice – czytała Torbicka. Przypominając w ten sposób że minister edukacji Przemysław Czarneg zdobył mało chwalebny tytuł “Dzbana roku”.

– Panu Jackowi w kolejną rocznicę powołania życzenia szampańskiej zabawy. I niech sylwester trwa cały rok. Życzenia przesłał do nas pan Jason – takie życzenia dostał z kolei Jacek Kurski. Ów “pan Jason” to oczywiście Jason Derulo, lubujący się w pornograficznych treściach mało znany amerykański piosenkarz. TVP kierowana przez Kurskiego zaprosiła go do Polski, przedstawiając jako “gwiazdę”.

Życzenia dostali także inni “zasłużeni” politycy PiS. Adam Niedzielski (za katastrofę walki z pandemią), Jacek Sasin (za wybory które się nie odbyły, a które kosztowały 70 mln zł) i wreszcie sam premier Morawiecki (za Polski Ład).

To się naprawdę ogląda!

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=510152527169039

Poprzedni artykułMazurek spróbowała wykpić Tuska. Takiej reakcji nie mogła się spodziewać
Następny artykułPolska świętuje, TVP atakuje. Skandaliczny materiał “Wiadomości”