Polacy rzucą się na książki? Przynajmniej w niedzielę

Bez wątpienia chaos i niechlujstwo, z jakim PiS wprowadza swoje kolejne zakazy ułatwiają nam wszystkim życie. Bo kto by przypuszczał, że dzięki zakazowi handlu w niedzielę, sklepy staną się… czytelniami?

Takie rozwiązanie niedorzecznego zakazu handlu w niedzielę wybrał jeden ze sklepów sieci Intermarche. Można tam przyjść w niedzielę, zapisać się do klubu czytelnika i przy okazji zrobić niedzielne zakupy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wszystko przez zapis w ustawie, wyłączający z niedzielnych zakazów „placówki handlowe w zakładach prowadzących działalność w zakresie kultury, sportu, oświaty, turystyki i wypoczynku”.

Tylko więc patrzeć, jak w sklepach będzie prowadzona „działalność wypoczynkowa”. Polacy nie są w ciemię bici i zawsze znajdą sposób, by obejść niedorzeczne zakazy wprowadzane przez władzę. I to zgodnie z prawem!

https://www.facebook.com/intermarche.lipno/photos/a.110778217825359/280366464199866/?type=3