Leszek Balcerowicz przypomina: Własność państwowa zatruwa gospodarkę i politykę

Były wicepremier Leszek Balcerowicz mocno krytykuje Prawo i Sprawiedliwość. Zarzucając partii Kaczyńskiego nie tylko to, że wykorzystuje państwowe instytucje zatrudniając w nich własnych pociotków.

Balcerowicz przede wszystkim zwraca uwagę na to, że politycy PiS na potęgę przywracają państwową kontrolę nad kolejnymi sektorami gospodarki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Mąż J.Emilewicz ma posadę w Orlenie, córka pos.Cymańskiego, syn pos.Smolińskiego – w firmie Energa, szwagierka Sasina- na Lotnisku Lublin. To tylko próbka objawów troski o rodzinę ze strony pisowców.(Newsweek) – pisze profesor Balcerowicz w mediach społecznościowych.

– LB: własność państwowa zatruwa nie tylko gospodarkę, ale i politykę – dodaje, przypominając tę podstawową, a przez dzisiejsze władze zapomnianą, prawdę.