“Kilka dni temu odnalazłam w swojej skrzynce pocztowej korespondencję, która jak mniemam, nie była adresowana do mnie. A ponieważ na jednym dokumentów widnieje logo Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, powzięłam decyzję aby odesłać ową korespondencję właśnie do Pana. Zapewne zastanawia się Pan teraz, dlaczego nie czuję się adresatką owej korespondencji, mimo że personalia się zgadzają? Powód jest jeden.

Bo używając podwórkowego żargonu, w pełni zresztą adekwatnego do sytuacji, nie jestem DEBILEM. Szanowny Panie Premierze, żeby poddawać się perfidnej, obrzydliwej, kłamliwej, antyunijnej kampanii, którą za pomocą korespondencji z PGE, podstępnie do społeczeństwa kierujecie!!!

Reklamy

Z tego samego powodu, Panie Morawiecki, od dłuższego czasu konsekwentnie odcinam się od rządowej propagandy w ogóle. Nic oglądam telewizji rządowej. Nic mogę mieść Waszych prymitywnych kłamstw! Nic pozwalam gwałcić swojego umysłu wszelkiej maści zwyrodnialcom, nazywającym siebie patriotami, mężami narodu. strażnikami tradycji, wiary i wartości…

Więcej czytam. Mniej dyskutuję z ludżrni, których omotaliście. Chronię swój umysł, swoje zdrowie i swój dom przed złem, jakie serwujecie narodowi, z zaciekłością i agresją godną nazistowskich Niemiec na chwilę przed wysadzeniem w powietrze połowy Europy.

Nie życzę sobie Waszej propagandy w moim domu, mój dom – moja twierdza.

Panie Morawiecki!!! A rzeczonych, zaręczonych do listu ulotek, zalecam użyć jako wkładek do butów. Będzie Pan choć odrobinę wyżary. Taki zabieg z pewności optycznie wysmukli sylwetkę i zwiększy proporcje ciała. Przez to nos, który się Panu od ciągłego kłamstwa wydłuża – stanie się mniej widoczny.

Proszę to przemyśleć. Cytując Pana wiernych reżimowych doradców od propagandy, wizerunkowo z pewnością wyjdzie na plus. No i może wreszcie będzie Pan ładniejszy od Tuska. Suweren z pewnością starania doceni.

z poważaniem,

Wdzięczna Obywatelka”

 

Poprzedni artykułKuczyński mocno o działaczach PiS: Suto opłacane pachołki
Następny artykuł„Coraz gorsza kondycja i styl”. Czyli jak PiS widzi Macierewicza