Run na bankomaty w Polsce. W wielu punktach brakuje pieniędzy

Polski rząd nie radzi sobie w trudnych, kryzysowych czasach i dopuszcza by Polacy ulegali zbiorowej panice. Tak stało się w przypadku bankomatów. Od wczoraj w naszym kraju są problemy z wypłatami gotówki. Krążąca plotka każe wypłacać duże kwoty pieniędzy a efekcie w bankomatach brakuje pieniędzy.

Nieudacznicy z Kancelarii Premiera nie potrafią od kilku dni poradzić sobie z falami dezinformacji i paniki, które wywołują nieodpowiedzialni ludzie. Zamiast uspokajać nastroje, Mateusz Morawiecki znacząco milczy lub mówi o rzeczach mało istotnych. Tak było w przypadku paliwa, gdy zabrakło zdecydowanego zaprzeczenia pogłoskom o jego brakach, teraz jest tak z pieniędzmi w bankomatach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W największych polskich miastach od wczoraj są problemy z wypłatami. W urządzeniach brakuje pieniędzy a jak informują nas osoby związane z sektorem bankowym, firmy świadczące usługi przewozu pieniędzy nie nadążają z ładowaniem bankomatów.

To efekt pogłosek o możliwych przerwach w działaniu systemu bankowego. Niestety Mateusz Morawiecki nie zdecydował się na uspokajający komunikat do społeczeństwa. W efekcie bankomaty są po prostu puste.

Banki obiecują, że za kilka dni sytuacja wróci do normy.