Polski rząd nie radzi sobie w trudnych, kryzysowych czasach i dopuszcza by Polacy ulegali zbiorowej panice. Tak stało się w przypadku bankomatów. Od wczoraj w naszym kraju są problemy z wypłatami gotówki. Krążąca plotka każe wypłacać duże kwoty pieniędzy a efekcie w bankomatach brakuje pieniędzy.

Nieudacznicy z Kancelarii Premiera nie potrafią od kilku dni poradzić sobie z falami dezinformacji i paniki, które wywołują nieodpowiedzialni ludzie. Zamiast uspokajać nastroje, Mateusz Morawiecki znacząco milczy lub mówi o rzeczach mało istotnych. Tak było w przypadku paliwa, gdy zabrakło zdecydowanego zaprzeczenia pogłoskom o jego brakach, teraz jest tak z pieniędzmi w bankomatach.

Reklamy

W największych polskich miastach od wczoraj są problemy z wypłatami. W urządzeniach brakuje pieniędzy a jak informują nas osoby związane z sektorem bankowym, firmy świadczące usługi przewozu pieniędzy nie nadążają z ładowaniem bankomatów.

To efekt pogłosek o możliwych przerwach w działaniu systemu bankowego. Niestety Mateusz Morawiecki nie zdecydował się na uspokajający komunikat do społeczeństwa. W efekcie bankomaty są po prostu puste.

Banki obiecują, że za kilka dni sytuacja wróci do normy.

Poprzedni artykułDługa lista wyroków Gmyza. Patologia na poziomie TVP
Następny artykułAtak atomowy na Polskę to rosyjska propaganda, obliczona na wywołanie paniki w naszym kraju