W ten trudny czas nie możemy zostawić władzy w rękach PiS. Nieudacznicy, kłamcy, złodzieje i oszuści nie mogą trzymać sterów państwa w takich okolicznościach. Musimy mieć władzę nową, prawą, odpowiedzialną i szczerą.

“Niezależnie od tego jak skończy się rosyjska agresja na Ukrainę jedno jest pewne – dojdzie do nowej zimnej wojny a konflikt wschodu z zachodem ulegnie ostatecznej klaryfikacji. Świat się zmieni, w naszym regionie nawet bardzo, tłuste lata prawdopodobnie mamy za sobą. To koniec tiktoka, instagrama, miałkości kulturowej i moralnej, koniec niańczenia i państwa opiekuńczego oraz socjalu.

Reklamy

Musimy się zbroić, musimy stać się charakterni i hardzi, bowiem Polska znowu będzie państwem frontowym, bezpośrednio narażonym na konflikt z Rosją. W żyłach naszych mężczyzn znowu musi popłynąć testosteron, a nasze kobiety muszą znowu przyjąć postawę wspierająca za naszymi plecami. Ukraina w tej chwili oddaje swoje najlepsze i najodważniejsze pokolenia by obronić niepodległość, Polskę może czekać to samo.

Koniec z kłótniami z Europą i bogobojną para-narodową hucpą jaką prowadzi PiS, skończył się czas na antagonizowanie społeczeństwa i próbę wyhodowania sobie stada owiec. Musimy być silni. Nie zapominajcie o tym, że ciąży na nas inflacja, polski ład i inne durne prawa, które musimy wykluczyć. W PiS nie ma mężów stanu, musimy takich znaleźć, to czas na silnych przywódców, silnych mężczyzn i silne kobiety. Dobre czasy odchodzą w niepamięć, wiem, że niektórzy z was nie zdążyli nawet skorzystać z dobrodziejstw rewolucji kulturowej i seksualnej. Ale teraz znowu odwaga, męstwo i praworządność będą w cenie. Dbajcie o siebie, ćwiczcie, pilnujcie zdrowia, nadchodzi czas próby, czas ognia. Sława Polsce!” – napisał jeden z internautów.

żródło: Wykop.pl

Poprzedni artykułCzy Morawiecka sprzedała nieruchomości bo wiedziała o wojnie od premiera?
Następny artykułTVP oszalało! Straszy Polaków atakiem atomowym na Ukrainę