Rządzą nami kompletni nieudacznicy, amatorzy a co gorsza ludzie, którzy niszczą Polskę. W obliczu wojny Polacy zdali egzamin jako społeczeństwo, natomiast władza sobie kompletnie nie poradziła. Rząd PiS otrzymywał od wielu miesięcy informacje o wojnie w Ukrainie, mimo to kompletnie nie przygotował naszego kraju na możliwe wyzwania a jednocześnie wprowadził Polski Ład, który zniszczył gospodarkę i wprowadził gigantyczny chaos oraz podwyżki podatków.

Sytuacja naszego kraju jest tragiczna. Rośnie inflacja, wywołana nieodpowiedzialną polityką walki z pandemią COVID-19. Polska waluta traci najszybciej swoją wartość spośród prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Rząd skonfliktował się z Unią Europejską w związku z niszczeniem niezależności sądów i w związku z tym sytuacja naszego budżetu jest tragiczna. Nie otrzymaliśmy 770 miliardów pomocy i nie otrzymamy.

Rząd nie przygotował planu alokacji uchodźców. Dzisiaj milion osób zostało ulokowanych dzięki ofiarności polskiego społeczeństwa. A co z kolejnymi milionami?

Reklamy

Rząd Pis naraża Polskę na niebezpieczeństwo konfliktu zbrojnego, deklarując działania, które daleko wykraczają poza taktykę NATO. Czy to celowe działanie?

Polska zmienia się w kraj chaosu i biedy. Wszystko przez Kaczyńskiego!

Poprzedni artykułPolska gospodarka w coraz gorszym stanie. Czas na pilną zmianę rządu!
Następny artykułPutin zaatakował Ukrainę m.in. z powodu spotkania skrajnych partii, w którym brał udział Morawiecki?