Czy jest na sali lekarz? Marek Suski przekonuje że polscy europosłowie działają w interesie… Putina

Marek Suski przyzwyczaił nas do wielu, powiedzmy że dziwacznych, opinii. To on przecież jeszcze nie tak dawno temu perorował o konieczności wyjścia Polski z Unii Europejskiej. I to z jego nazwiskiem wiązane jest niesławnej pamięci Lex TVN.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz jednak poseł PiS przeszedł sam siebie. Uznał bowiem, że część polskich europosłów wspiera… Władimira Putina.

– Dziś Europa jest w ogniu wojny, Polska przyjęła już 1,5 mln uchodźców, a europarlamentarzyści zajmują się szukaniem dziury w całym w naszej ojczyźnie. […]  W jakimś stopniu jest to chronienie Putina – opowiada Suski.

– Rozróba w Parlamencie Europejskim i atak na Polskę służy agresji na naszego sąsiada. Rosja zaczyna również grozić nam, Polakom. Gdy nam się grozi, politycy wybierani w Polsce osłabiają naszą pozycję. Jak to nazwać inaczej, niż wspieraniem Putina?

Ciekawe czy Marek Suski pomyślał, że nic tak bardzo nie wspiera rosyjskiego imperializmu, jak bajdurzenie o Polsce poza Unią Europejską?